Základní škola a mateřská škola, Všestary

Aktuality MŠ Chlum

Ve středu 4. 9. 2019 se bude v MŠ konat třídní schůzka pro rodiče od 15.30 hodin.

Školní rok 2018/2019

Vážení,

dovolte mi jménem celého kolektivu školy poděkovat všem žákům, jejich rodičům a partnerům školy za spolupráci, náměty a připomínky v uplynulém školním roce, které  pomohly a posunuly nás dále.

Naše velké poděkování za realizace nákladných projektů patří zřizovateli školy, kterým je obec Všestary.

Všichni pedagogové i správní zaměstnanci si zaslouží také velké poděkování za jejich obětavou práci, která byla vzhledem k dokončování stavby velice náročná.

Přejí Vám a nám všem krásné a bezstarostné prázdniny. Těším se na další spolupráci v novém školním roce 2019/2020.

Ing. Zarine Aršakuni, ředitelka školy

Prázdninový provoz