Základní škola a mateřská škola, Všestary

Aktuality MŠ Chlum

Školní rok 2020/2021

Vážení rodiče,

mateřská škola Chlum bude znovu otevřena 29. září 2020.

Potvrzení o potřebě ošetřovného na dítě vystavuje dětský lékař, ne škola.

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

Ministerstvo zdravotnictví vydalo nový doporučený postup u akutních onemocnění v průběhu pandemie COVID19í. Z hlediska školy jsou důležité následující body:

• V případě chronického respiračního onemocnění dítěte (astma, chronická rýma, alergické onemocnění) si škola vyžádá od rodičů Čestné prohlášení, ke kterému rodič může, na základě svého rozhodnutí, přiložit kopii zprávy z odborné poradny, kam děti s tímto onemocněním docházejí.
  • Kvalifikovanou informaci o začátku nemoci a ústupu symptomů (kašle) může podat jen rodič. Lékař nepotvrzuje bezinfekčnost před návratem do školy, nepřítomnost dítěte ve škole omlouvá jen rodič.

Celý text je ke stažení zde:

Covid ve školách_11_09_2020

Dopis ministra MZd

Algoritmus izolace a karanténa

Algoritmus respirací PL

Distanční výuka

Těšíme se do školy

Co mi chutná

Hra Kdo ti stojí za zády

Hra Poznáš kamaráda

PH Na ptáčky

Poznej vlaštovku

prac. list - Co se hodí k ptáčkovi

Prac. list dokreslit obrysy , vybarvit

Točíme kolečko - písnička, noty

Všechno lítá, co peří má

Karanténa

Na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice v Hradci Králové jsou od pondělí 14. září všichni zaměstnanci a děti mateřské školy Chlum v povinné desetidenní karanténě. Následně jim budou provedeny testy. Pozitivní test na covid-19 byl prokázán u dvou zaměstnanců školy.

BEZPEČNOSTNÍ A ORGANIZAČNÍ OPATŘENÍ V MATEŘSKÉ ŠKOLE K ZABRÁNĚNÍ ŠÍŘENÍ NEMOCI COVID-19 OD 1. 9. 2020

Vážení rodiče a milé děti,

přejeme vám krásné letní dny. Už teď se těšíme, že se v pondělí 24. srpna opět setkáme v naší mateřské škole. Všichni věříme, že nás čeká klidný a zcela tradiční nový školní rok.

Úplata za předškolní vzdělávání v mateřské škole od 1. 9. 2020 do 31. 08. 2021