K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Aktuality pro školní rok 2018/2019

Koncert v kostele

Plakát_100 let

Omezení provozu školní jídelny

Z důvodu pracovní neschopnosti pracovníků školní jídelny jsme nuceni dočasně omezit provoz a vařit pouze jedno jídlo. Omezení potrvá od pondělí 29. 10. 2018 do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Dýňové slavnosti 2018 – 10. ročník - více na Aktuality ZŠ

Pozor změna! Vážení strávníci, pokud potřebujete informace o školním stravování nebo máte dotazy či připomínky, prosím, napište nám na skolnijidelna@zsvsestary.cz nebo zavolejte na tel. číslo 720 949 332. Naše nová kolegyně paní Veronika Volková Kubišová Vám ráda odpoví na dotazy.

Organizace zahájení školního roku - více na Aktuality ZŠ

Seznam zájmových kroužků pro školní rok 2018/2019 (nejen pro žáky ZŠ) - více na Zájmové kroužky

Nový stravovací program Strava.cz - více na Školní jídelna

Ředitelské volno - více na Aktuality ZŠ