K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Barevný týden ve škole

Týden před Velikonocemi si děti prvních a druhých tříd zpestřily střídáním barevného oblečení.  Vždyť Velikonoce jsou barevné svátky, tak proč si je nezpestřit i oblečením, které si oblékáme? V pondělí to byla barva zelená a červená, v úterý modrá a žlutá a ve středu oblečení s různými ornamenty – srdíčka, proužky, čtverečky, hvězdičky,… Do soutěže se zapojily i paní učitelky a každý den se vyhodnocoval zvlášť. Po sečtení všech bodů zvítězila třída 1. A a my moc gratulujeme. Děkujeme všem rodičům, kteří pomohli svým dětem s přípravou oblečení   a se  zajímavými kombinacemi barev a ornamentů. Dětem to moc slušelo!  Přejeme krásné Velikonoce.

učitelky prvních a druhých tříd

360x360