K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Beseda s Policií

V pondělí 5. 2. 2018 proběhla v prvních třídách ZŠ Všestary vynikající beseda s Policií. Děti se dozvěděly spousty zajímavých informací z policejních služeb, mohly si osahat pouta, obušek nebo vyzkoušet test alkoholu. Policisté s dětmi zopakovali důležitá telefonní čísla a na závěr celé besedy žáci obdrželi krásně dárky, vyzkoušeli si sezení v policejních autech, mohli zapnout policejní houkačku a obléknout neprůstřelnou vestu. Děkujeme panu Košťálovi za uspořádání této skvělé besedy. Velice se vydařila.

třídní  učitelky 1. tříd

600x320