K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Divadelní představení 2018/2019

V letošním školním roce navštěvovalo Klicperovo divadlo  v rámci předplatného pro žáky základních škol 30 žáků  z naší školy. Navštívili jsme tato představení:
William Shakespeare, David Drábek: SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ 

Robert Thomas: OSM ŽEN 
Fjodor Michajlovič Dostojevskij: BRATŘI KARAMAZOVI 
Robert Thomas: OSM ŽEN 
Lev Nikolajevič Tolstoj: ANNA KARENINA 
Ladislav Stroupežnický: FURIANTI

Nejvíce se žákům líbil detektivní příběh Osm žen v režii Petra Štindla. Doufáme, že zvýhodněná nabídka předplatného v příštím roce  osloví opět tak velký počet žáků jako v letošním roce. Podvečerní představení jsou určena žákům od 7.  -9. třídy, zvýhodněná nabídka platí i pro rodiče přihlášených žáků.

Divadlo