Divadlo Drak

Čtvrtek  9. listopadu 2017 strávili žáci 5. - 9. tříd v Hradci Králové.  Divadlo Drak nám nabídlo představení Amundsen kontra Scott.  Příběh vypraví historii Scottovy cesty k jižnímu pólu tak, jak ji zaznamenal ve svém strhujícím deníku. Je to příběh odvahy, odhodlání a jedné velké porážky. Tradičně byl v představení kombinován klasický herecký projev s loutkami, stínovým divadlem, doplněný hudbou a zpěvem.

Čas před představením jednotlivé třídy využili k návštěvě vědecké knihovny, zoo koutku v ZŠ Bezručova, někteří  zavítali na výstavu do městské knihovny, jiní využili čas k procházce městem.