K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Informace o škole v přírodě

Škola v přírodě: Dračí skála (web. http://www.draciskala.cz/).                

Adresa: Horní Orlice 72, 56169 Králíky

Pořadatel: Občanské sdružení Dračí skála zastoupené Mgr. Radkou Nečasovou (Bříza 52, 503 12 Všestary, IČ 26669439).                                    

Pedagogický dohled: třídní učitele 5. – 9. tříd (ZŠ Všestary).      

Kontaktní osoba za školu: Mgr. M. Hlávková, zástupkyně ředitelky (hlavkova@svsestary.cz, 727 910 494)

Termín: 18. – 22. června 2018 (odjezd dopoledne od školy, příjezd odpoledne ke škole, časy budou upřesněný).

Stravování: plná penze (snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře) pitný režim v průběhu celého dne.

Ubytování: čtyřlůžkové chatičky, hlavní budova, vícelůžkové pokoje.                     

Doprava: autobusem.

Program: Pro žáky je připraven zážitkově herní program, který zahrnuje aktivní pohyb v přírodě. Je to kombinace akčních, klidových, soutěžních, týmových, dovednostních zážitkových, logických, strategických a dalších aktivit, včetně výletu do vybrané lokality v okolí Dračí skály (rozhledna Hedeč, klášter Hedeč, město Králíky, vojenské muzeum, dělostřelecké tvrze + pěchotní bunkry, pramen Orlice atd.). Program se vždy uzpůsoben konkrétnímu počtu a věkové kategorii účastníků. Pokud by mělo Vaše dítě jakékoliv zdravotní omezení (nedávný úraz, na který je třeba brát ohled), prosím, upozorněte na tuto skutečnost.

V areálu k dispozici: hrad Dragolon, dostatek prostoru pro „mokré“ programy, hřiště, velké ohniště, výběr deskových her, velké množství rekvizit, kostýmů a dalšího herního vybavení, paintball, bumperball, přírodovědná názorná přednáška ze života pstruhů a včel.