Jsme eTwinningová škola

eTwinning je platforma, přes kterou mohou žáci a zučitele z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. Aktivita eTwinning podporuje spolupráci evropských škol postavenou na používání informačních a komunikačních technologií (ICT). Účastníkům nabízí zázemí, nástroje a služby, díky kterým je krátkodobá či dlouhodobá spolupráce v rámci jakéhokoli předmětu jednodušší a bezpečná. V neposlední řadě umožňuje rozvíjet komunikační dovedností zapojených žáků v cizím jazyce, zejména v angličtině.

Projekty:

Easter in different countries