K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Měsíční plán práce ZŠ pro školní rok 2018/2019

Tento plán bude měněn a doplňován dle aktuálních podmínek školy.

Datum Den Ćas Akce Garant
Září
3.-7.9. Po-Pá Ředitelské volno
7.9 Út 9.00 Úvodní pedagogická rada, školení BOZP vedení školy
10.9. Po 7.50 Zahájení školního roku Mgr. Hlávková
10.9. Po 8.30 Třídní schůzky 1. stupeň - 1. ročník třídní učitele
18.9. Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň - 2. - 5. ročník třídní učitele
18.9. Út 17.00 Třídní schůzky 2. stupeň - 6. - 9.  ročník třídní učitele
24.9. Po 8.00 Focení I.A a.I.B třídní učitele
24.9. Po 11.00 Planeta Země 3000 - Barma 6.- 9. ročník třídní učitele
26.9. St 9.30 Music Stars with Marv - interaktivní program v angličtině Mgr. Hlávková
28.9. Den české státnosti
Říjen
2.10. Út Exkurze - Záchranná stanice pro živočichy, JARO Jaroměř - VI.
3.10. St Exkurze - Třídírna odpadů MP, Rychnovek u České Skalice - VII.A + VII.B
3.10 St Exkurze - Ekolog. centrum SEVER, Horní Maršov - V.A V.B. 
4.10. Čt

Sen noci svatojánské - divadelní představení - předplatné 7.-9. ročník

Mgr. Tichá

Mgr. Řeháková

9.10. Út 7.30 1. schůzka školního parlamentu Mgr. Tichá
9.10 Út 15.00 Provozní porada vedení školy
10.10. St Přírodovědný klokan

Mgr. Tomášová,

Mgr. Válková,

Mgr. Kozderka

15.10. Po od 7.50 Beseda k volbě povolání, ÚP Hradec Králové - IX. Mgr. Pečenková
16.10 Út 18.00 Dýňové slavnosti - 10. výročí Mgr. Tichá, pí Špráchalová
22.10. Po od 7.50 Florbal chlapci, ZŠ Kukleny, HK Mgr. Kozderka
24.10. St
Sběr papíru Mgr. Hlávková
29.-30.10. Po-Út Podzimní prázdniny
Listopad
6.11. Út od 7.15 Schůzka školního parlamentu Mgr. Tichá
6.11. Út 16.00 Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy vedení školy
6.11. Út 16.30 Třídní chůzky 1. stupeň třídní učitele
6.11. Út 17.00 Třídní schůzka 2. stupně třídní učitele
6.11. Út 17.00 Informační schůzka pro rodíče žáků IX. třídy (informace výchovného poradce o příjímacím řízení) Mgr. Válková
7.11. St od 7.50 Florbal chlapci, ZŠ Úprkova, HK Mgr. Kozderka
13.11. Út 10.40 Dopravní výchova - testování ČŠI, IX. třída Ing. Zarine Aršakuni
14.11. St od 10.40 Preventivní program - Semiramis, VI. třída Mgr. Tomášová
14.11. St od 7.50 Preventivní program - Semiramis, IX. třída Mgr. Pečenková
15.11. Čt 17.00

Koncert k výročí 100 let Československa 

Mgr. Bisová, Mgr. Tichá
16.11. od 10.30 Prezentace SŠ a zaměstnavatelů, KC Aldis, HK - IX. Mgr. Pečenková
20.11. Út 15.00 Provozní porada vedení školy
20.11. Út 16.30 Třídní schůzka III.B Mgr. Beránková
20.11. Út 17.30 Třídní schůzka I.B Mgr. Kalousková
22.11. Čt 16.30 Třídní schůzka - III.A Mgr. Pauderová
23.11. od 7.50 Projektový den - 100 let Československa, 4.-9. ročník Mgr. Tichá
26.11. Po 8.45 Partnerské vztahy a riziko HIV, VIII.A Mgr. Dokoupilová
26.11. Po 10.40 Partnerské vztahy a riziko HIV, VIII.B Mgr. Knířová
26.11. Po 13.15 Partnerské vztahy a riziko HIV, IX. Mgr. Oečenková
29.11. Čt od 8.00 Den odborných dovedností, SŠSOG HK, Lipky, 8. ročník Mgr. Dokoupilová, Mgr. Knířová
29.11. Čt 17.00 Osm žen, Klicperovo divadlo, 7.-9. ročník Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
30.11. od 10.00 Vynálezy a patenty-vých. koncert, Filharmonie Hradec Králové - VI.

Mgr. Bisová

22.11. Čt

Olympiáda v českém jazyce - školní kolo

Mgr. Řeháková

Prosinec
6.12. Čt od 12.45 Vánoce na zámku, Hrádek u Nechanic, ŠD 1. a 3. oddělení

Mgr. Nožíčková, Mgr. Herfurtová, pí Mikešová

7.12. od 12.45 Vánoce na zámku, Hrádek u Nechanic, ŠD 2. a 3. oddělení Mgr. Beránková, pí Špráchalová, pí Švagerková
7.12. Po Dějepisná olympiáda - školní kolo Mgr. Pečenková
10.12. Po od 9.45 Blesková elektřina, VI. třída Mgr. Kozderka
10.12. Po od 8.00 Skanzen Krňovice, II.A III.B Mgr. Herfurtová, Mgr. Beránková
11.12. Út od 16.30

Mimořádná třídní schůzka II.B

Mgr. Frízlová
12.12 St od 9.30

Mechatroník - interaktivní program spol. Amavet z. s. 

Mgr. Kozderka
14.12.

od 16.00

od 17.30

Předvánoční vystoupení děti MŠ Všestary a žáků 1. a 2. ročníků, hostinec Všestary

Předvánoční vystoupení  žáků 3., 4. a 5. ročníků, hostinec Všestary

Třídní učitelky
18.12. Út od 8.00 Skanzen Krňovice, I.A + I.B Mgr. Nožičková, Mgr. Brzická
20.12. Čt od 15.30 Vánoční pískání na schodech, 1. stupeň Mgr. Beránková
20.12. Čt od 13.00 Vánoční turnaj v přehazované, tělocvična ZŠ, zájemci 5.- 9. ročníku Školní parlament a Mgr. Tichá
20.12. Čt od 7.50 Muzeu východních Čech v Hradci Králové, V.B Mgr. Tomanová
21.12. od 7.50 Vánoce - projektový den 1. stupeň třídní učitele
21.12. od 7.50 Filmové představení Bio Central, 2. stupeň třídní učitele
22.12.-2.1. So-Út Vánoční prázdniny
Leden
3.1. St Nástup do školy
4.1. Čt od 8.00 Kytice - div. představení, Klicperovo divadlo HK, 6. a 7. ročník Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková, Mgr. Tomášová
8.1. Út 16.00 Schůzka třídních důvěrníků s vedením školy vedení školy
8.1. Út 17.00 Třídní schůzky - III.A, IV., V.A, V.B, VI., VII.A, VII.B, VIII.A, VIII.B, IX.  třídní učitele
8.1. Út 18.30 Schůzka Školské rady
14.1. Po od 7.50 Preventivní program - Semiramis, VII.A Mgr. Tichá
14.1. Po od 10.40 Preventivní program - Semiramis, VII.B Mgr. Řeháková
15.1. Út od 7.50 Preventivní program - Semiramis, VIII.A Mgr. Dokoupilová
15.1. Út od 10.40 Preventivní program - Semiramis, VIII.B Mgr. Knířová
15.1. Út 16.00 Děti v pasti sociálních sítí - přednáška pro rodiče (por. PhDr. Ondřej Moravčík, PČR) Mgr. Pečenková 
15.1. Út 17.00 Třídní schůzky - I.A, I.B, II.A, II.B, III.B  třídní učitele
22.1. Út 15.00 Pedagogická rada vedení školy
28.1. Po od 8.00 Romeo a Julie - div. představení, Klicperovo divadlo HK, 8. 9. ročník Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
29.1. Út od 7.50 Světlo malížem, IIA, II.B, III.B třídní učitele
30.1.  St od 7.50 Světlo malířem, I.A, I.B třídní učitele
30.1. St od 17.00 Bratři Karamazovi - Klicperovo divadlo HK, předplatné, 7.-9. ročník Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
31.1. Čt Konec 1. pololetí třídní učitele
Únor
1.2. Pololetní prázdniny
12.2. Út Provozní porada vedení školy
11.-15. Po-Pá Třídní kola recitační soutěže vyučujicí Čj
18.2. Po Okresní kolo soutěže v AJ Mgr. Dokoupilová
20.2. St Turnaj v přehazované, SH Třebeš, HK Mgr. Knířová
20.2. St Sběr papíru Mgr. Hlávková
22.2. Karneval - 1. stupeň třídní učitele
25.2.-1.3. Po-Pá Jarní prázdniny
Březen - měsíc knihy
5.3. Út 16.30

Děti v pasti sociálních sítí - 2.st., přednáška PČR pro rodiče 2.stupně

Mgr. Pečenková
5.3. Út od 7.50

Program PP: O jedné tajuplné jeskyni, II.A, II.B

Mgr. Pečenková
5.3. Út od 9.45

Program PP: Všechno jde vyřešit, V.A

Mgr. Pečenková
6.3. St od 7.50

Program PP: Říše snů, III.A, III.B

Mgr. Pečenková
6.3. St od 7.50

Program PP: O jedné tajuplné jeskyni, I.A

Mgr. Pečenková
6.3. St od 9.45

Program PP: O jedné tajuplné jeskyni

Mgr. Pečenková
6.3. St 17.00

Anna Karenina - div. předst., předplatné žáci 7.-9.třída

Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
12.3. Út 15.00

Provozní porada

vedení školy
13.3. St od 7.50

Program PP: Jsme jedna parta, IV.

Mgr. Pečenková
13.3. St od 9.45

Program PP: Všechno jde vyřešit, V.B

Mgr. Pečenková
14.3. Čt od 9.45

Návštěva MŠ Všestary, I.A

Mgr. Nožičková
20.3. St od 9.45 Návštěva MŠ Chlum, I.B Mgr. Kalousková
18.-22.3. Po-Pá

Lyžařský kurz 

Mgr. Knířová
22.3. od 7.50 Matematický klokan - 2.-9. ročník Mgr. Tomášová
25.3. Po Hoříněves-knihovna + Bažantnice, II.A a II.B Mgr. Herfurtová, Mgr. Frízlová
26.3. Po 17.00 Schůzka Školské rady Ing. Jásenský, předseda ŠR
26.3. Út 16.00-18.00 Brzy půjdu do školy, přednáška pro rodiče předškoláků + adapt. setkání pro děti Mgr. Jedličková + uč. 1. stupně
Duben
2.4. Út 15.00 Pracovní porada vedení školy
5.4. 13.00-18.00 Zápis do první třídy Mgr. Nožičková
5.4. od 18.00 Noc s Andersenem Mgr. Tichá
5.4. od 8.00 Pythagoriáda pro 5. - 8. ročník Mgr. Tomášová
12.4. 13.00-19.00 Velikonoční jarmark . projektový den, celá škola vedení školy
17.4. St Barevný den - velikonoční turnaj třídní učitele
21.-25.4. Ne-Čt Zahraniční zájezd - Anglie Mgr. Hlávková
18.4.-22.4. Čt-Po Velikonoční prázdniny
Květen
1.5. St Svátek práce
3. 5. 13.00-15.00 Den otevřených dveří pro přestupující žáky vedení školy
8.5. St Den vítězství
7.5. Út 15.00 Provozní porada vedení školy
14.5. Út 16.00 Schůzka třídních důvěrníků s vedením školy vedení školy
14.5. Út 17.00 Třídní schůzky - III.A, IV., V.A, V.B, VI., VII.A, VII.B, VIII.A, VIII.B, IX.  třídní učitele
17.5. 7.50-13.15 Branný den třídní učitele
21.5. Út 17.00 Třídní schůzky - I.A, I.B, II.A, II.B, III.B  třídní učitele
22.5. St od 8.00 Fotografování tříd třídní učitele
27.-31.5. Po-Pá Škola v přírodě, Dračí skála - 1. stupeň třídní učitele
30.5. Čt od 8.00

Návštěva Žákovského parlamentu z ZŠ Dolní Roveň – výměna zkušenosti

Mgr. Tichá
Červen
11.6. Út 16.00

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Mgr. Nožíčková, Mgr. Kastnerová
12.6. St od 7.00 Sběr papíru Mgr. Hlávková
18.6. Út 15.00 Pedagogická rada vedení školy
24.-28.6. Po-Pá Škola v přírodě, Dračí skála - 2. stupeň třídní učitele
28.6. 7.50 Konec školního roku třídní učitele
Červen - Srpen
1.7.-31.8. Hlavní prázdniny