K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní škola a mateřská škola, Všestary

Měsíční plán práce ZŠ pro školní rok 2019/2020

Tento plán bude měněn a doplňován dle aktuálních podmínek školy.

Datum Den Ćas Akce Garant
Srpen
26.-30.8. Po-Pá Přípravný týden
26.8. Po 8.00 Úvodní porada, školení BOZP Vedení školy
26.8. Po 10.00 Konzultace před opravnými zkouškami Vyučujicí předmětu
28.6. St 8.00 Opravné zkoušky Mgr. Hlávková
Září
2.9. Po 7.50 Zahájení školního roku
2.9. Po 8.30 Třídní schůzky 1. stupeň - 1. ročník Třídní učitelka
6.9. ZD Všestary - ukázky techniky, výstava žákovských výkresů Třídní učitele
10.9. Út 17.00 Třídní schůzky 2. - 3. ročník (budova u kostela) Třídní učitelky
13.9. Den pro vás 2019, SOŠ a SOU HK Vocelova - volba povolání pro 9. ročník Mgr. Válková
17.9. Út 17.00 Třídní schůzky 4. - 9.  ročník (hlavní budova) Třídní učitele
17.9. Út 18.00 Úvodní schůzka Školské rady  vedení školy
18.9. St od 7.00 Sběr papíru Mgr. Hlávková
23.9. Po Planeta Země 3000 - Kolumbie Mgr. Hlávková
25.-26.9. St-Čt Adaptační program, PROSTOR PRO, o.p.s. - VI.A, VI.B Mgr. Dovec, Mgr. Kozderka
27.9. od 7.50 Evropský den jazyků a světový den cestovního ruchu - projektový den Mgr. Hlávková
27.9. Británie s Britem - angličtina  s rodilým mluvčím, 4.-9. ročník Mgr. Hlávková
Říjen
1.10. Út Exkurze - Zoologická a botanická zahrada v Liberci, V. a VII. třída Třidní učitelky
2.10. St Klicperovo divadlo – Finský kůň, předplatné Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
3.10. Čt Přednáška PČR - Sociální sítě, III.A, III.B, VIII.A, VIII.B, Třídní učitelky
8.10. Út Exkurze - Třídírna odpadů firmy Marius Pedersen, Rychnovek u České Skalice, IX.A, IX.B Mgr. Hlávková
8.10. Út Beseda na ÚP, iX.A Mgr. Válková
8.10. Út Provozní porada Vedení školy
16.10. St Beseda na ÚP, IX.B Mgr. Válková
16.10. St Přírodovědný klokan, pro 8., 9. ročník Mgr. Tomášová
15.10 Út 18.00 Dýňové slavnosti - 11. výročí Mgr. Tichá, pí Špráchalová
23.10. St Ochrana člověka za mimořádných událostí - beseda pro I. třídu
Mgr. Kastnerová
23.10. St Drakiáda ŠD J. Špráchalová
29.-30.10. Út-St Podzimní prázdniny
Listopad
4.11. Po 7.50 Knihovna města Hradec Králové - II.A a II.B Mgr. Nožičková, Mgr. Kalousková
5.11. Út 16.00 Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy Vedení školy
5.11. Út 17.00 Konzultační odpoledne 1. - 3. ročník (budova u kostele) Třídní učitelky
7.11. Po Program DPP, IX.A, IX.B Třídní učitelky
8.11. St Testování SCIO, IX.A IX.B Mgr. Hlávková
11.11. Po 7.50 Knihovna města Hradec Králové - III.A a III.B Mgr. Herfurtová, Mgr. Frízlová
12.11. Út 15.00 Pedagogická rada 1. čtvrtletí Vedení školy
12.11. Út 17.00 Konzultační odpoledne 4. - 9.  ročník (hlavní budova) Třídní učitele
12.11. Út 17.00 Informační schůzka pro rodiče žáků IX. třídy (informace výchovného poradce o příjímacím řízení) Mgr. Válková
13.11. St Sběr papíru Mgr. Hlávková
14.11. Čt Přednáška pro dívky - dospíván, VII. třída Mgr. Dokoupilová
15.11. Prezentace SŠ a zaměstnavatelů - volba povolání, IX.A, IX.B Mgr. Válková
18.11. Po 7.50 Knihovna města Hradec Králové Mgr. Pauderová, Mgr. Beránková
18.-19.11. Po-Út Zahraniční zájezd do Polska - Osvětim, solné dole Wielicska, Krakov Mgr. Hlávková
22.11. Program DPP, VII. třída Třídní učitelka
22.11. Olympiáda v dějepise Mgr. Pečenková
25.11. Po Olympiáda v českém jazyce - školní kolo Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
29.11. Den odborných dovedností - volba povolání, dívky, SŠSOGHK - SPV -V Lipkách, HK  Mgr. Válková
29.11. Já už to znám, umím - volba povolání chlapci, SŠTŘ Nový Bydžov - Hlušice Mgr. Válková
29.11. Adventní tvoření dětí a rodičů v školní družině J. Špráchalová
Prosinec
2.12. Po Práce s informacemi - projekt, VIII.A a VIII.B Mgr. Hlávková
4.12. St Exkurze - ZOO Dvůr Králové nad Labem, 1.-5. ročník Třídní učitelky
4.12. St Exkurze - Podorlický skanzen Krňovice, VII. třída Třídní učitelka
5.12. Čt Mikuláš s čerty Mgr. Dokoupilová, Mgr. Válková
5.12. Čt Program DPP, VIII.A, VIII.B Třídní učitelky
13.12. 17.00 Vánoční dílny a vánoční koncert v kostele - projektový den Mgr. Hlávková Mgr. Bisová
16.12. Po Divadlo Kozlík v školní družině J. Špráchalová
20.12. Vánoční projektový den Mgr. Bisová a žákovský parlament
23.12.-6.1. Vánoční prázdniny
Leden
6.1. Po Nástup do školy
8.1. St Klicperovo divadlo – Asanace, předplatné Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
9.1. Čt Program DPP, VI.A, VI.B. Třídní učitele
14.1. Út 17.00 Třídní schůzky 1. - 3. ročník (budova u kostela) Třídní učitelky
14.1. Út 16.00 Schůzka důvěrníků tříd Vedení školy
21.1. Út 14.30 Pedagogická rada 1. pololetí Vedení školy
21.1. Út 16.00 Schůzka školské rady Vedení školy
22.1. St Školní kolo soutěže v anglickém jazyce Mgr. Nosková
21.1. Út 17.00 Třídní schůzky 4-9. ročník (hlavní budova)  Třídní učitele
23.1. Čt Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo
23.1. Čt Klicperovo divadlo – Richard III., 8.-9. ročník Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
20.-29.1. Út Pythagoriáda 5.- -9. ročník Mgr. Tomášová
28.-29.1. Út Třidní kola recitační soutěže 2. - 9. ročník Mgr. Řeháková
30.1. Čt Ukončení 1. pololetí Třídní učitele
31.1. Pololetní prázdniny
Únor
4.2. Út 15.00 Provozní porada, prezentace Semiramis, z. ú.  Vedení školy
10.-14.2. Po-Pá Chřipkové prázdniny
17.2. St Společné dopoledne - návštěva děti z MŠ Chlum v 1. třídě  Mgr. Kastnerová
20.2. Čt

Beseda o drogách, Policie ČR, VI.A a VI.B

třídni učitele
18.2. Út "Brzy půjdu do školy", akce pro předškoláky a jejich rodiče Mgr. Nožíčková
18.2. Út Školní kolo recitační soutěže Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
19.2. St Sběr papíru Mgr. Hlávková
24.2. Po Světelná laboratoř - I. třída + MŠ Všestary Mgr. Kastnerová, L. Rezková
24.2. Po Hudební program pro ŠD, práce s hlínou, Archeopark Všestary J. Špráchalová
24.-28.2. Po-Pá Lyžařský výcvik, Velká Úpa, Pec pod Sněžkou Mgr. Pleskotová
26.2. St Společné dopoledne - návštěva děti z MŠ Všestary v 1. třídě  Mgr. Kastnerová
28.2. Karneval, 1. stupeň Mgr. Nožičková
Březen - měsíc knihy
2.-6.3. Po-Pá

Jarní prázdniny

9.3. Po

Okresní kolo recitační soutěže

Mgr. Tichá
11.-31.3. Distanční výuka celá škola
Duben
1.-30.4. Distanční výuka celá škola
3.-17.4. Zápis do první třídy  bez přítomností dětí ve škole Vedení školy
7.4. Út 9.00 Pedagogická rada 3. čtvrtletí - video konference Vedení školy
9.-13.4. Velikonoční prázdniny
Květen
1.-11.5. distanční výuka celá škola
5.5. Út 15.00 Pracovní videoporada Vedení školy
11.5.-31.5. Prezenční přípravný kurz  pro žáky 9. ročníku  dle přihlášek
25.5.-31.5. Prezenční výuka pro žáky 1. stupně  dle přihlášek
11.-31.5. Distanční výuka 
Červen
1.-5.6. Prezenční přípravný kurz  pro žáky 9. ročníku dle přihlášek
25.5.-30.6. Prezenční výuka pro žáky 1. stupně dle přihlášek
1.-30.6. Distanční výuka 
10.6. St od 7.00 Sběr papíru zrušen
18.6. Út 15.00 Pedagogická rada 2. pololetí Vedení školy
26.6. Út 7.50 Konec školního roku Třídní učitele
Červen - Srpen
1.7.-31.8. Hlavní prázdniny