K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Olympiáda v českém jazyce

I v letošním školním roce se naši deváťáci zúčastnili Olympiády v českém jazyce. Zadání mělo část jazykovou a slohovou. Nejúspěšnějšími řešiteli byli Šimon Hlušička, Laura Kunová a Jirka Špráchal. První dva postoupili do okresního kola soutěže, které se konalo na konci ledna v budově Gymnázia J. K. Tyla. Laura se v okresním kole umístila v první polovině výsledkové listiny. Šimon zde se svými jazykovými  znalostmi a dovednostmi  získal druhé místo a díky tomu postupuje do dalšího kola.        To  je velký úspěch nejen pro něj, ale i pro naši školu. Šimone, gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole!

Mgr. Lenka Řeháková