K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

+420 495 458 158, 720 983 690
 hospodarka@zsvsestary.cz 

Aktuality
LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ 2018 Zahraniční zájezd: Adventní císařská Vídeň Vá…
Kontaktní formulář (Omluvenky)
antispam

Děkujeme Vám všem, kteří jste vyjádřili svůj názor v naší anketě.

Na vylepšení stránek stále pracujeme.

Plán práce ZŠ

Tento plán bude měněn a doplňován dle aktuálních podmínek školy.

Datum Den Od-do Akce - popis Garant
Záři
1. 9.  9.00 Úvodní pedagogická rada vedení školy
4. 9. Po 7.50 Zahájení školního roku vedení školy
12. 9. Út 16.30 Schůzka rodičů žáků 1. tříd třídní učitelky
13. 9.  St 14.00 Školení BOZP, Ing. A. Jančaříková vedení školy
13. 9. St 16.30 Schůzka AŠSK Mgr. Knířová
14. 9.  Čt 8.00-12.30 Klicperovo divadlo, Romeo a Julie, IX. třída Mgr. Řeháková, Mgr. Tichá
15. 9.  8.00-12.30 KH Dožínky 2017, VI.A a VI.B Mgr. Řeháková, Mgr. Tomášová
20. 9. St 7.00 Sběr papíru p. Kvasníška, školník
20. 9.  St 7.00 Liga škol v OB - 1.kolo, 3. - 9. ročník Mgr. Pípová, Mgr. Tichá
22. 9.  7.50-9.30 Fotografování 1. třid třídní učitelky
25. 9.  Út 19.00 Schůzka Školské rady vedení školy
28. 9. Čt - Státní svátek -
29. 9.  - Ředitelské volno -
Říjen
10. 10. Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
11. 10. St 7.50 Přírodovědný klokan, 8. 9. třídy Mgr. Tomášová
16. 10.  Po 17.30 Klicperovo divadlo Kočičí hra, 7. 9. třídy Mgr. Řeháková, Mgr. Tichá
17. 10.  Út 18.00 Dýňové slavnosti, 1.-9. třídy Mgr. Tichá, pí Špráchalová
18.10. St 7.50 Turnaj ve florbale- chlapci, ZŠ Předměřice Mgr. Knířová
20.10. 7.50-10.30 PDPP se Semiramis, VIII. třída Mgr. Pečenková
25. 10 St 8.00 Turnaj ve florbale, okrskové kolo, 6. 7. třídy Mgr. Knířová
26. - 27. 10 Čt - Pá - Podzimní prázdniny -
31.10. PDPP se Semiramis, V. třída Mgr. Tomášová
Listopad
2.11. Čt 9.20 Prezentace SOU a SOŠ Hradební, IX. třída (volba povolání) Mgr. Tomášová
3.11. 9.20 Prezentační výstava SŠ, KC Aldis, IX. třída Mgr. Válková, Mgr. Tomášová
7. 11. Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň třídní učitelky
7.11. Út 16.30 Inf. schůzka pro rodiče žáků IX. třída (informace o přijímacím řízení) Mgr. Tomášová
7. 11. Út 17.00 Třídní schůzky 2. stupeň třídní učitelky
9.11. Čt 9.20 Amundsen kontra Scott, Divadlo Drak HK, 5.-9. ročník třídní učitelky
14.11. Čt 8.00-13.00 Exkurze - ČOV, Vysoká n. L., 8. ročník Mgr. Hlávková, Mgr. Válková
15.11. St. Rok na vsi - divadel. představení, Klicperovo divadlo HK, určeno pro předplatitele (22 žáků) Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
23.11. Čt 8.00-15.00 Svíčkárna, mýdlárna a čokoládovna, Šestajovice u Prahy, exkurze- předvánoční tvoření, 2.B, 3. tř., 4.A, B, 5. tř. třídní učitelky
24.11. 7.50-8.45 Prezentace VOŠ a SZŠ HK, 8., 9. tř. Mgr. Tomášová
28.11. Út 7.50-11.30 Prezentace SŠSOG HK, Hradec Králové - Lipky. 8. tř. Mgr. Tomášová, Mgr. Ing. Hirsch
Prosinec
1.12. 8.50 Přednáška AIDS, HIV, 9. tř. Mgr. Pečenková
1.12. 16.00 Tvoření dětí a rodičů J. Špráchalová
4.12. Po 13.45-14.45 Divadélko Kozlík, ŠD J. Špráchalová
6.12. St 7.00 Sběr starého papíru Mgr. Hlávková
7.12. Čt 7.15-11.25 Vánoce letem světem - Chlumec, zámek Chlumec n. C., 1.A, 1.B, 2.A Mgr. Brzická
8.12. 7.50-11.25 Vánoční dílna Mgr. Hlávková, Mgr. Pípová
12.12.   Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení škola
12.12. Út 9.40-11.25 Vánoční dílna, 1.A, 1.B třídní učitelky
12.12. Út 7.50 Projekt "Zdravá 5", V., VI.A a VI.B třídní učitelky
14.12. Čt 7.50 PDPP se Semiramis, 6.A, 6.B tř. Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
15.12 17.00 Vánoční besídka žáků 1. stupně + MŠ Všestary, Střezetice třídní učitelky
19.12. Út 8.00-13.30

Vánoční ZOO, Dvůr Králové n/L, výlet ŠD

pí Špráchalová
20.12. St 5.00-23.00

Adventní císařská Vídeň, vybrání žáci z IX., VIII., VII.B

Mgr. Hlávková, Mgr. Válková, Mgr. Pečenková, Mgr. Pípová
20.12. St 9.40-11.25 Projekt Vánoce, Vánoční dílny ve třídě, 2.A Mgr. Beránková
21.12. Čt 15.30 Pískání na schodech, hudední kroužek, vystoupení pro rodiče, 1.-5. ročník Mgr. Beránková
22.12. 9.30 Cinestar HK, filmové představení, 5. - 9. třídy třídní učitelky
21.-22.12 Čt-Pá Vánoční přespávání ve škole, 4.B Mgr. Pípová
22.12. Projekt Vánoce, Vánoční besídka, 2.A Mgr. Beránková
23. 12.-2. 1. So - Út - Vánoční prázdniny
Leden
3. 1. 2018 Nástup do školy
8.1.-12.1. Po-Pá Lyžařský výcvik, Dolní Morava Mgr. Knířová
9. 1.  Út 16.00

Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy

Mgr. Hlávková
9. 1. Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň, konzultační odpoledne třídní učitelky
9. 1.  Út 17.00 Třídní schůzky 2. stupeň, konzultační odpoledne třídní učitelky
23. 1.  Út 15.00 Pedagogická rada, pedagogický sbor vedení školy
26.1. 8.30 Péťa a vlk - výchovný koncert, Filharmonie HK, 6.A, 6.B Mgr. Bisová
26.1. 16.00

ŠKOLNÍ ZRALOST - Přednáška pro rodiče školáků 

Mgr. Hana  Zákravská
29.1. Po 7.50 PDPP se Semiramis, 7.A, 7.B Mgr. Knířová, Mgr. Dokoupilová
Únor
1.2. Čt "Tonda Obal na cestách", spol. EKO-KOM, celá škola třídní učitelky
2. 2. - Pololetní prázdniny -
19. - 25. 2. Po-Pá - Jarní prázdniny -
13. 2.  Út Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
Březen
13. 3.  Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
14. 3. St od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 1.A, 1.B třídy třídní učitelky
15.3. Čt od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 2.A, 2.B třídy třídní učitelky
16.3. Matematický Klokan, 2.-9. ročník
19.3. Po od 10.40 Projekt "Zdravá 5", 4.A třída třídní učitelka
20.3. Út od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 4.B, 3. třídy třídní učitelky
21.3. St od 8.35 Projekt MZ "Zemědelství žije", 7.A, 7.B třídy třídní učitelky
29. 3.-30. 3 Čt - Pá - Velikonoční prázdniny -
Duben
6. 4. 13.00-17.00 Zápis do 1. tříd vedení školy
10. 4.  Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
Květen
22. 5.  Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň třídní učitelky
22. 5.  Út 17.00 Třídní učitelky 2. stupeň třídní učitelky
Červen
19. 6.  Út 15.00 Pedagogická rada, pedagogický sbor vedení školy
29. 6. 10.00 Závěrečná porada, pedagogický sbor vedení školy
29. 6.  - Ukončení vaučování v 2. pololetí -
30.6.- 31.8. So-Pá - Hlavní prázdniny -