K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

 MŠ Všestary 727 910 435 

 MŠ Chlum 720 966 369

 ŠJ 720 949 332  ŠD 725 840 145

 ZŠ 2. stupeň 495 458 158, 720 983 690

 ZŠ 1. stupeň 727 910 448

 hospodarka@zsvsestary.cz 

Aktuality
Volby do školské rady Informace o škole v přírodě Prohlídka školy pro nově…
Kontaktní formulář (Omluvenky)
antispam

Děkujeme Vám všem, kteří jste vyjádřili svůj názor v naší anketě.

Na vylepšení stránek stále pracujeme.

Plán práce ZŠ

Tento plán bude měněn a doplňován dle aktuálních podmínek školy.

Datum Den Od-do Akce - popis Garant

Záři

1. 9.  9.00 Úvodní pedagogická rada vedení školy
4. 9. Po 7.50 Zahájení školního roku vedení školy
12. 9. Út 16.30 Schůzka rodičů žáků 1. tříd třídní učitelky
13. 9.  St 14.00 Školení BOZP, Ing. A. Jančaříková vedení školy
13. 9. St 16.30 Schůzka AŠSK Mgr. Knířová
14. 9.  Čt 8.00-12.30 Klicperovo divadlo, Romeo a Julie, IX. třída Mgr. Řeháková, Mgr. Tichá
15. 9.  8.00-12.30 KH Dožínky 2017, VI.A a VI.B Mgr. Řeháková, Mgr. Tomášová
20. 9. St 7.00 Sběr papíru p. Kvasníška, školník
20. 9.  St 7.00 Liga škol v OB - 1.kolo, 3. - 9. ročník Mgr. Pípová, Mgr. Tichá
22. 9.  7.50-9.30 Fotografování 1. třid třídní učitelky
25. 9.  Út 19.00 Schůzka Školské rady vedení školy
28. 9. Čt - Státní svátek -
29. 9.  - Ředitelské volno -

Říjen

10. 10. Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
11. 10. St 7.50 Přírodovědný klokan, 8. 9. třídy Mgr. Tomášová
16. 10.  Po 17.30 Klicperovo divadlo Kočičí hra, 7. 9. třídy Mgr. Řeháková, Mgr. Tichá
17. 10.  Út 18.00 Dýňové slavnosti, 1.-9. třídy Mgr. Tichá, pí Špráchalová
18.10. St 7.50 Turnaj ve florbale- chlapci, ZŠ Předměřice Mgr. Knířová
20.10. 7.50-10.30 PDPP se Semiramis, VIII. třída Mgr. Pečenková
25. 10 St 8.00 Turnaj ve florbale, okrskové kolo, 6. 7. třídy Mgr. Knířová
26. - 27. 10 Čt - Pá - Podzimní prázdniny -
31.10. PDPP se Semiramis, V. třída Mgr. Tomášová

Listopad

2.11. Čt 9.20 Prezentace SOU a SOŠ Hradební, IX. třída (volba povolání) Mgr. Tomášová
3.11. 9.20 Prezentační výstava SŠ, KC Aldis, IX. třída Mgr. Válková, Mgr. Tomášová
7. 11. Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň třídní učitelky
7.11. Út 16.30 Inf. schůzka pro rodiče žáků IX. třída (informace o přijímacím řízení) Mgr. Tomášová
7. 11. Út 17.00 Třídní schůzky 2. stupeň třídní učitelky
9.11. Čt 9.20 Amundsen kontra Scott, Divadlo Drak HK, 5.-9. ročník třídní učitelky
14.11. Čt 8.00-13.00 Exkurze - ČOV, Vysoká n. L., 8. ročník Mgr. Hlávková, Mgr. Válková
15.11. St. Rok na vsi - divadel. představení, Klicperovo divadlo HK, určeno pro předplatitele (22 žáků) Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
23.11. Čt 8.00-15.00 Svíčkárna, mýdlárna a čokoládovna, Šestajovice u Prahy, exkurze- předvánoční tvoření, 2.B, 3. tř., 4.A, B, 5. tř. třídní učitelky
24.11. 7.50-8.45 Prezentace VOŠ a SZŠ HK, 8., 9. tř. Mgr. Tomášová
28.11. Út 7.50-11.30 Prezentace SŠSOG HK, Hradec Králové - Lipky. 8. tř. Mgr. Tomášová, Mgr. Ing. Hirsch

Prosinec

1.12. 8.50 Přednáška AIDS, HIV, 9. tř. Mgr. Pečenková
1.12. 16.00 Tvoření dětí a rodičů J. Špráchalová
4.12. Po 13.45-14.45 Divadélko Kozlík, ŠD J. Špráchalová
6.12. St 7.00 Sběr starého papíru Mgr. Hlávková
7.12. Čt 7.15-11.25 Vánoce letem světem - Chlumec, zámek Chlumec n. C., 1.A, 1.B, 2.A Mgr. Brzická
8.12. 7.50-11.25 Vánoční dílna Mgr. Hlávková, Mgr. Pípová
12.12.   Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení škola
12.12. Út 9.40-11.25 Vánoční dílna, 1.A, 1.B třídní učitelky
12.12. Út 7.50 Projekt "Zdravá 5", V., VI.A a VI.B třídní učitelky
14.12. Čt 7.50 PDPP se Semiramis, 6.A, 6.B tř. Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
15.12 17.00 Vánoční besídka žáků 1. stupně + MŠ Všestary, Střezetice třídní učitelky
19.12. Út 8.00-13.30

Vánoční ZOO, Dvůr Králové n/L, výlet ŠD

pí Špráchalová
20.12. St 5.00-23.00

Adventní císařská Vídeň, vybrání žáci z IX., VIII., VII.B

Mgr. Hlávková, Mgr. Válková, Mgr. Pečenková, Mgr. Pípová
20.12. St 9.40-11.25 Projekt Vánoce, Vánoční dílny ve třídě, 2.A Mgr. Beránková
21.12. Čt 15.30 Pískání na schodech, hudední kroužek, vystoupení pro rodiče, 1.-5. ročník Mgr. Beránková
22.12. 9.30 Cinestar HK, filmové představení, 5. - 9. třídy třídní učitelky
21.-22.12 Čt-Pá Vánoční přespávání ve škole, 4.B Mgr. Pípová
22.12. Projekt Vánoce, Vánoční besídka, 2.A Mgr. Beránková
23. 12.-2. 1. So - Út - Vánoční prázdniny

Leden

3. 1. 2018 Nástup do školy
8.1.-12.1. Po-Pá Lyžařský výcvik, Dolní Morava Mgr. Knířová
9. 1.  Út 16.00

Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy

Mgr. Hlávková
9. 1. Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň, konzultační odpoledne třídní učitelky
9. 1.  Út 17.00 Třídní schůzky 2. stupeň, konzultační odpoledne třídní učitelky
15.1. Po 17.00 Schůzka důvěrníků tříd s vedením ŠJ Ing. Aršakuni
22.1. Po Olympiáda v dějěpise - školní kolo Mgr. Pečenková
22.1.-30.1.  Třídní kola recitační soutěže Mgr. Tichá
22.1. Po Dějepisná olympiáda - školní kolo Mgr. Pečenková
23. 1.  Út 15.00 Pedagogická rada, pedagogický sbor vedení školy
26.1. 8.30 Péťa a vlk - výchovný koncert, Filharmonie HK, 6.A, 6.B Mgr. Bisová
26.1.

Brzy půjdu do školy - akce pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče

třídní učitelky 1. stupně
26.1. 16.00

ŠKOLNÍ ZRALOST - přednáška pro rodiče školáků 

Mgr. Hana  Zákravská
29.1. Po 7.50 PDPP se Semiramis, 7.A, 7.B Mgr. Knířová, Mgr. Dokoupilová
29.1.  Po Soutěž v Aj - školní kolo Mgr. Dokoupilová

Únor

1.2. Čt "Tonda Obal na cestách", spol. EKO-KOM, celá škola třídní učitelky
2. 2. - Pololetní prázdniny -
5.2. Po od 9.00  Beseda - Policie ČR Mgr. Zákravsá, Mgr. Nožíčková
6.2. Út od 8.15 O pejskovi a kočičce - divadlo Drak  třídní učitelky 1.A, 1.B, 2.A, 2.B
6.2. Út od 13.45 Školní kolo recitační soutěže Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
6.2. Út Vyhodnocení PO a IVP, SPC Rukavička - p. Jarkovská Mgr. Tomášová
7.2. St od 9.00

Bovysek ve škole

1.stupeň
7.2. St od 13.45

Pyžamová párty v ŠD - tělocvična

J. Špráchalová
7.2. St od 17.30

Kočičí hra - Klicperovo divadlo

Mgr. Tichá, Mgr. Řeháková
8.2. Čt od 7.50

PDPP se Semiramis pro 8. třídu, Centrum primární prevence Semiramis

Mgr. Pečenková
13.2. Út od 7.50 Olympijský den - 5.-9. tříd Mgr. Knířová
13.2. Út Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
16.2. Karneval - 1. stupeň Mgr. Matějčková
19. - 25. 2. Po-Pá - Jarní prázdniny -

Březen

13.3. Út od 8.45 Návštěva předškoláků v 1. B, MŠ Chlum Mgr. Zákravská
13. 3.  Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
14. 3. St od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 1.A, 1.B třídy třídní učitelky
14.3. St od  Projekt "Recyklohraní hrou" ve školní družině Pí Špráchalová
14.3. St od 7.50 Muzeum řemesel Letohrad, 5. třída Mgr. Tomášová
14.3. Sběr starého papíru
15.3. Čt od 8.45 Návštěva předškoláků v 1. A, MŠ Všestary Mgr. Nožíčková
15.3. Čt od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 2.A, 2.B třídy třídní učitelky
16.3. Matematický Klokan, 2.-9. ročník
19.3. Po od 10.40 Projekt "Zdravá 5", 4.A třída třídní učitelka
20.3. Út od 7.50 Projekt "Zdravá 5", 4.B, 3. třídy třídní učitelky
21.3. St od 8.35 Projekt MZ "Zemědelství žije", 7.A, 7.B třídy třídní učitelky
23.3.-24.3. Pá-So od 18.00 Noc s Andersenem, knihovna ZŠ Mgr. Tichá
26.3. Po od 9.00 Čtyřlístek - Klicperovo divadlo, 5.- 9. třída třídní učitelky
29. 3.-30. 3 Čt - Pá - Velikonoční prázdniny -

Duben

5.-6.4. Čt-Pá Pythagoriáda pro 6.-8. ročník vyučující matematiky
6. 4. 13.00-17.00 Zápis do 1. tříd vedení školy
3. 4.  Út 15.00 Pracovní porada ZŠ, pedagogický sbor vedení školy
12.4. Čt 1.kolo přijímacího řízení - 9. ročník
13.4. 1.kolo přijímacího řízení - 5. a 7. ročník
16.4. Po 2.kolo přijímacího řízení - 9. ročník
17.4. Út 2.kolo přijímacího řízení - 5. a 7. ročník
17.4. Út Exkurze do Prahy - 4.A, 4.B, 5. třídní učitelky
26.4. Čt od 9.00 Dravci - park Všestary - 1. stupeň třídní učitelky
30.4. Po PDPP 2.část Semiramis - 6.A, 6.B třídní učitelky

Květen

17.5. Čt 7.50 PDPP 2.část Semiramis - 5. třída třídní učitelka
22. 5.  Út 16.30 Třídní schůzky 1. stupeň třídní učitelky
19. 5. So 250 let školy ve Všestarech - oslava výročí celá škola
22. 5.  Út 17.00 Třídní učitelky 2. stupeň třídní učitelky
28.5. Po 7.50 PDPP 2.část Semiramis  - 7.A, 7.B třídní učitelky

Červen

18.-22.6. Škola v přírodě - 5. - 9. ročník třídní učitelky
12. 6.  Út 15.00 Pedagogická rada, pedagogický sbor vedení školy
25.6. Po Slavnostní předávání vysvědčení třídní učitelky
26.-29.6. Ředitelské volno z důvodu zahájení stavby vedení školy
29. 6. 10.00 Závěrečná porada, pedagogický sbor vedení školy
30.6.- 31.8. So-Pá - Hlavní prázdniny -