K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Projekty MŠ Chlum

Školní zahrada - Projekt ČEZ

Nadace se dlouhodobě věnuje podpoře sportovních aktivit dětí a mládeže. Za základní v této oblasti považuje vytvoření vhodného prostředí pro hru, sport a volný čas. V posledních letech velmi pokročil technický vývoj vhodných povrchů, materiálů a herních prvků. Zároveň stoupají nároky na bezpečnostní a hygienické normy dětských i sportovních hřišť. Obce a města se na tomto poli dlouhodobě potýkají s nedostatkem financí, a proto jim Nadace ČEZ nabízí grantové řízení Oranžové hřiště, jehož cílem je výstavba či rekonstrukce dětských a sportovních hřišť.

Více na Školní zahrada - projekt ČEZ