K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Recitační soutěž

V měsíci únoru se na naší škole koná tradičně recitační soutěž. V jednotlivých třídách probíhají třídní kola, z nichž potom postoupí ti nejlepší do školního kola. V letošním roce se školního kola zúčastnilo celkem 34 žáků z 2.- 9. třídy. V nejmladší kategorii zvítězil Vítek Diviš, na druhém místě byl Šimon Buka a třetí místo obsadily Hana Kalousková a Eliška Nožičková. V kategorii žáků 4.- 5. třídy obsadila první místo Nela Špráchalová, druhé místo Alžběta Panáčková, o třetí místo se podělily Nela Žabokrtská a Gabriela Dobešová. V kategorii žáků 2. stupně  přesvědčivě zvítězil Jiří Špráchal s básní Josefa Čapka, na druhém místě skončila Adéla Kovalská a třetí místo obsadila Karolína Kalhousová. Děkujeme všem účastníkům za účast, odvahu a pěkný kulturní zážitek. Nejlepší recitátoři nás budou v březnu reprezentovat v okresním kole v Hradci Králové.