Recitační soutěž

Na konci ledna se na naší škole tradičně konají třídní kola recitační soutěže. Žáci si sami vybírají  texty, které přednesou zpaměti na hodinách literární výchovy. Ti nejlepší pak postupují do školního kola. V letošním roce se školní kolo konalo 6. února a recitátoři s trochou trémy přednesli porotě i ostatním soutěžícím svá vystoupení. V nejmladší kategorii  zvítězila Natálie Pulcová, druhé místo obsadila Viktorie Suchánková a o třetí místo se podělily Johanka Panáčková, Tereza Štefanková a Barbora Zavadilová. V kategorii starších žáků  první místo získala Alžběta Panáčková, druhé místo obsadil Richard Klinger a na třetím místě porota vyhodnotila výkon Kateřiny Hladké, Barbory Vodičkové, Kateřiny Vernerové a Adély Kovalské. V kategorii nejstarších žáků zvítězili Jakub Doležal  a Martin Samek, druhé místo patří Zdence Veckové a Tereze Havlíčkové a na třetím místě porota vyhodnotila Patrika Suchánka, Jiřího Menglera, Jana Diviše, Michaelu Holubcovou, Sáru Málkovou, Barboru Šípovou a Kateřinu Lelkovou.  Děkujeme všem soutěžícím za jejich snahu a pěkný výkon.