K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Turnaj ve florbalu 18. 10. 2017

Turnaj ve florbalu 18. 10. 2017

Ve středu 18. 10. se uskutečnil turnaj ve florbalu chlapců 8. a 9. tříd v Předměřicích nad Labem, kterého se zúčastnil i výběr našich borců ve složení: Michal Cudlín, Jakub Doležal, Šimon Hlušička, Petr Kopecký, David Košťál, Tomáš Novotný, Daniel Polák, Matyáš Richter, Jan Šaroun, Adam Špaček a v bráně Jan Mrva.

V prvním zápase jsme nastoupili proti ZŠ SNP, kterou jsme suverénně porazili 4:1. Další utkání již bohužel skončila naší porážkou. S pořádající školou ZŠ Předměřice jsme sehráli velmi napínavý zápas, kdy o gól zvítězili domácí. Na dalších dvou utkáních se zčásti projevila naše únava, tudíž jsme ze zápasů se ZŠ Bezručova i ZŠ Štefánikova odešli jako poražení a skončili celkově na 4. místě.

To nemění nic na faktu, že naši chlapci odvedli skvělou práci a do zápasů šli vždy s plným nasazením i za cenu drobných šrámů a modřin. A za to si zaslouží naši pochvalu a velký dík.

vedoucí družstva Mgr. Pavlína Knířová

900x750