K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Základní a mateřská škola, Všestary

Velký úspěch našich žáků v soutěži „Požární ochrana očima dětí a mládeže 2018“

V letošním školním roce se žáci naší školy zapojili do výše jmenované soutěže vyhlášené Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Soutěžilo se v několika věkových kategoriích. Práce byly rozděleny na literární, výtvarné a digitální technologie. A právě v kategorii digitálních technologií žáci 5. třídy zaznamenali skvělý úspěch. S prezentací, kterou jim z jejich obrázků malovaných počítačovými programy na téma „Vodní zdroje pro hašení požárů“ pomohla vytvořit jejich vyučující - paní ředitelka Aršakuni, se umístili v krajském kole na 1. místě a postoupili do dalšího kola.  I v tomto kole, kterým bylo kolo republikové, získali významné ocenění. Ve své kategorii obsadili úžasné 3. místo. Blahopřejeme!

Prezentace - Zdroje požární vody