Měsíční plán práce ZŠ Všestary 2023/2024
4. 9. | Zahájení školního roku, třídní schůzka I. třídy od 8.00 hodin |
6.- 8. 9. | Adaptační kurz pro žáky 6. ročníku. |
12.9. | IQLANDIA LIBEREC, Ještěd, 8. ročník |
19.9. | Třídní schůzka 1.-4. ročník od 17.00 hodin |
19.9. | Sběr papíru |
15.9. | Projektový den „Den pro vás“, SO a SOU, HK Vocelova, 9. ročník |
19.9. | Třídní schůzky 5.-9. ročník od 18.00 hodin |
20. 9. | Liga škol v orientační běhu |
22.9. | Akce „Všestarská cibule“, celá školy |
25.9. | Dopravní hřiště, Hořice, 4. ročník |
26.9. | Přespolní běh, Hradec Králové |
29.9. | Ředitelské volno |
2.10. | Dopravní hřiště, Hořice, 5. ročník |
3. 10. | Návštěva poslanecké sněmovny ČR, žákovský parlament |
3. 10. | Exkurze do hvězdárny v Hradci Králové, 1. – 4. ročník |
5 10. | Setkání zástupců žákovských samospráv a parlamentů Hradecka |
6. 10. | AMOK aktivní útočník, preventivní program Policie ČR, 9. ročník |
7. 10. | Dobrodružství s orchestrem, Filharmonie HK, předplatné |
9. 10. | ČT Kavčí hory, Praha, 7. ročník |
10.10. | Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy, od 17.00 hodin |
11.10. | 2. kolo Ligy škol v orientačním běhu |
16.-17.10. | Archeopark Všestary, školní družina |
17. 10. | Dýňové slavností, 15. ročník |
18. 10. | Preventivní program „Všechno jde vyřešit“, 4. ročník |
18. 10. | Preventivní program „Všude dobře, doma nejlíp“, 5. ročník |
19. 10. | Preventivní program, 8. ročník |
26. – 27. 10. | Podzimní prázdniny |
31. 10. | Preventivní program „Všude dobře, doma nejlíp“, V.B třída |
31. 10. | Preventivní program Šikana – nemoc vztahů, 6. ročník |
1.11.2023 | Preventivní program „Všude dobře, doma nejlíp“, 5 ročník |
1.11.2023 | Preventivní program „Šikana – nemoc vztahů“, 6. ročník |
1.11.2023 | Florbalový turnaj AŠSK, 6. a 7. ročník |
2.11.2023 | Preventivní program „O jedné tajuplné jeskyni“, 1. ročník |
2.11.2023 | Preventivní program „Strážci pravidel“, 2. ročník |
2.11.2023 | Preventivní program „Jsme jedna parta“, 3. ročník |
6.11.2023 | ČT Kavčí Hory, 3. a 4. ročník |
9.11.2023 | 10. ročník festivalu Setkání národů a Muzeum východních Čech, 7. ročník |
9.11.2023 | Florbalový turnaj AŠSK, 8. a 9. ročník |
7.11.2023 | Konzultační odpoledne 1. – 9. ročník od 17.00 do 8.30 hodin |
21.11. 2023 | Divadlo Drak, 1. a 2. ročník |
23.11.2023 | Preventivní program „Surfuj bezpečně, „Tvoje cesta onlinem“, 5. ročník |
23.11.2023 | Preventivní program „Trestní odpovědnost mladistvých“, 7. ročník |
24.11.2023 | Preventivní program „Násilí – šikana, kyberšikana“, 8. ročník |
24.11.2023 | Preventivní program „Tvoje cesta načisto“, 9. ročník |
28.11.2023 | Muzeum Betlémů, školní družina |
30.11.2023 | Intenzivní přípravný kurz matematiky k příjímacím zkouškám na SŠ pro žáky IX.A |
1. 12.2023 | Intenzivní přípravný kurz matematiky k příjímacím zkouškám na SŠ pro žáky IX.B |
3. 12.2023 | Adventní zpívání ve Všestarech |
6. 12.2023 | Svátek sv. Mikuláše |
6. 12.2023 | Preventivní program, 7. ročník |
6. 12. 2023 | Florbalové finále ve sportovní hale Třebeš HK |
7. – 8. 12.2023 | Osvětím, Krakov a vánoční trhy, Velička (zahraniční zájezd do Polska) |
11. 12.2023 | Preventivní program, VIII.C |
11. 12.2023 | Konverzační soutěž v anglickém jazyce |
12. 12.2023 | Vánoční ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, 1. stupeň |
13. 12.2023 | Exkurze do malé vodní elektrárny Hučák v Hradci Králové, 9. ročník |
19.12.2023 | Vánoční zpívání a tvoření pro děti a rodiče 1. stupně |
19.12.2023 | Divadelní představení Klicperovo divadlo, předplatné |
20.12.2023 | Vánoční dílny v ZŠ Nechanice |
21.12.2023 | Vánoční projektový den Vánoční koncert v kostele |
9. 1. | Třídní schůzky 1. – 4. ročník od 17.00 hodin |
10.1. | Sběr papíru |
11. 1. | Třídní schůzky 5. – 9. ročník od 17.00 hodin |
16. 1. | Schůzka důvěrníků tříd s vedením školy |
15.-19.1. | Lyžařský kurz, žáci 7. ročníku, Strážné v Krkonoších |
15. 1. | Okresní kolo dějepisné olympiády |
23.1. | Pedagogická rada za 1. pololetí, od 15.00 hodin |
29. 1. | Divadelní představení Kytice, Klicperovo divadlo |
30.1. | Okresní kolo Olympiády v českém jazyce |
31.1. | Informační schůzka – přihlášky na střední školy |
31.1. | Konec 1. pololetí |
2. 2. | Pololetní prázdniny |
6. 2. | Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce |
6.2. | Ekocentrum Pardubice, 1. a 2. oddělení školní družiny |
7.2. | Program „Zdravá 5“ pro 1. stupeň |
8.2. | Školní kolo recitační soutěže |
10.2. | S rytmem v patách, filharmonie HK, předplatné pro 7.-9. ročník |
12.2. | Ekocentrum Pardubice, 3. a 4. oddělení školní družiny |
13.2. | Preventivní program Semiramis, 9. ročník |
14.2. | Preventivní program Semiramis, 8. ročník |
15.2. | Karneval, 1. stupeň |
15.-16. 2. | Intenzivní přípravný kurz z českého jazyka a matematiky k příjímacím zkouškám na SŠ pro žáky 9. ročníku |
19. 2. – 25. 2. 2024 | Jarní prázdniny |
29.2. | Společné dopoledne děti z MŠ Všestary a žáků I. třída |
4.3. | Klicperovo divadlo v Hradci Králové, 1. stupeň |
5.3. | Společné dopoledne děti z MŠ Chlum a žáků I. třídy |
12.3. | Přednáška pro rodiče předškoláků „Brzy půjdu do školy“ o školní zralosti |
22.3. | Ekologický program „Tonda obal na cestách“, 5.-7. ročník |
28. 3. – 1. 4. | Velikonoční prázdniny |
5. 4. | Zápis do 1. třídy |
5. 4. | Kino Centrál v Hradci Králové, 1. stupeň |
8.-10. 4. | Intenzivní přípravný kurz z českého jazyka a matematiky k příjímacím zkouškám na SŠ pro žáky 9. ročníku |
9. 4. | Pedagogická rada za 3. čtvrtletí Konzultační odpoledne |
15.4. | Beseda se spisovatelem M. Tomanem |
17.4. | Program finanční gramotnosti České spořitelny „Abeceda peněz“, 1. stupeň |
22. 4. | Projektový den „Den Země“ |
30.4. | Exkurze do Kutné Hory, 7. ročník |
3-5. | Soutěž v poznávání přírodnin |
9.5. | Zahraniční zájezd do Berlína, Německo, 2. stupeň |
20.5. | Exkurze do Liberce – botanická zahrada a Zoo, 7. ročník |
3.6. | MDD |