Zaměstnanci ZŠ
Jméno | Kontakt | Konzultace |
Ing. Zarine Aršakuni, ředitelka školy | Út 7.15 – 7.45 | |
Mgr. Milan Dovec, zástupce ředitelky školy | Út 7.15 – 7.45 |
Jméno | Kontakt | Konzultace |
Mgr. Markéta Kastnerová, třídní učitelka I. třídy, předseda metodického sdružení 1. stupně | Út 7.15 – 7.45 | |
Andrea Švagerková, asistentka pedagoga | Po 7.30 – 8.00 | |
Mgr. Zdeňka Stančíková, třídní učitelka II. třídy | Út 7.15 – 7.45 | |
Mgr. Martina Beránková, třídní učitelka III. třídy | Út 7.15 – 7.45 | |
Mgr. Lucie Herfurtová, třídní učitelka IV.A třídy | čt 7.15-7.45 | |
Renata Jadrná, asistentka pedagoga | Út 7.15 – 7.45 | |
Mgr. Michaela Pauderová, třídní učitelka IV.B třídy, speciální pedagog | st 14-14,30 | |
Mgr. Kateřina Nosková, třídní učitelka V.A třídy | út 7.15-7.45 po předchozí domluvě | |
Mgr. Pavel Štosek, třídní učitel V.B třídy | Po 12.30 – 13.00 | |
Mgr. Barbora Tomanová | Po 13.15 – 13.45 |
Jméno | Kontakt | Konzultace |
Mgr. Lenka Řeháková, třídní učitelka VI.A třídy | Út 7:15 – 7:45 | |
Šárka Vencelidesová, asistentka pedagoga | Čt 13.30 – 14.00 | |
Mgr. Anna Tichá, třídní učitelka VI.B třídy, školní knihovnice | Pá 7:15 – 7:45 | |
Michaela Kaplan, asistentka pedagoga | Čt 13.15 – 13.45 | |
Mgr. Jan Mihula, třídní učitel VII.A třídy | Pá 7:15-7:45 | |
Mgr. Miroslav Strnad, třídní učitel VII.B třídy, metodik prevence, | St 14:00 – 14:30 | |
Zuzana Tylšová, asistentka pedagoga | Čt 12.30 – 13-00 | |
Mgr. Kateřina Dokoupilová, třídní učitelka VIII.A třídy, koordinátor EVVO | Po 13.00 – 13.30 | |
Mgr. Ing. Milan Hirsch, asistent pedagoga | St 13.00 – 13.30 | |
Mgr. Renata Válková, třídní učitelka VIII.B třídy, | St 7:15-7:45 | |
Věra Suchomelová, asistentka pedagoga | St 10.30 – 11.00 | |
Mgr. Markéta Pleskotová, třídní učitelka VIII.C, výchovný poradce | Po 14.00 – 14.30 | |
Bc. Michaela Válková, asistentka pedagoga | Út 11.30 – 12.00 | |
Mgr. Iveta Pečenková, třídní učitelka IX.A, metodik prevence | pá 7:15 – 7:45 | |
Mgr. Jana Bisová, třídní učitelka IX.B, vedoucí odborné praxe | St 14:15 – 14:45 | |
Mgr. Zina Tomášová, předseda předmětové komise přírodovědných věd | St 7:15 – 7:45 | |
Mgr. Tomáš Kozderka, zdravotník a preventista | Čt 12.30 – 13.15 | |
Mgr. Renata Nováková, předseda předmětové komise výchov | St 13:15 – 13:45 | |
Nicholas Peter Wood, rodilý mluvčí | Čt 12.00 – 12.30 |
Jméno | Kontakt | Konzultace |
Alexandra Mikešová, zástupkyně ředitelky školy | Út 16.00 – 16.30 | |
Bc. Michaela Válková, vychovatelka | Út 11.30 – 12.00 | |
Veronika Hodycová, vychvatelka | Po 15.30 – 16.00 | |
Andrea Švagerková, vychovatelka | Po 11.30 – 12.00 |
Alice Kulhavá, hospodářka | hospodarka@zsvsestary.cz |
Simona Michaličková, administrativní a spisová pracovnice | info@zsvsestary.cz |
Marie Blehova, administrativní pracovnice | |
Jaroslav Kvasnička, školník | |
Lenka Antošová, uklízečka | |
Marina Tajchmanová, uklízečka | |
Vita Tsepetsaver, uklízečka | |
František Losa, uklízeč |