Výuka

Distanční výuka + skupinová konzultace

Distanční výuka.

Distanční výuka + skupinová konzultace

Zkrácený názevTřídní učitelPočet žáků (chlapců/dívek)
I.Mgr. Nožičková Lenka25
II.Mgr. Kastnerová Markéta23
III.AMgr. Lucie Herfurtová16
III.BMgr. Kalousková Dana15
IV.AMgr. Kubičková Iveta 19
IV.BMgr. Frízlová Dagmar15
V.AMgr. Pauderová Michaela18
V.BMgr. Beránková Martina17
VI.AMgr. Pečenková Iveta17
VI.BMgr. Bisová Jana17
VII.AMgr. Dovec Milan23
VII.BMgr. Kozderka Tomáš22
VIII.Mgr. Tomášová Zina26
IX.AMgr. Tichá Anna22
IX.BMgr. Řeháková Lenka20

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem ke stále trvající epidemii zůstávají dle nařízení Vlády školy zavřené a výuka poběží i nadále v distančním režimu.
Velice děkujeme za Vaši účast v dotazníkovém šetření o průběhu distanční výuky na naší škole.
Vaše náměty a připomínky bereme na vědomí. Také děkujeme za pozitivní odezvy a pochvaly.
Věřte, že  Vaše pochvala nás v této nelehké době moc těší a motivuje.
Nicméně je potřeba jít dál a naplánovat další průběh distanční výuky, zatím pouze do konce listopadu.
S ohledem na Vaši zpětnou vazbu vedení školy vytvořilo nový upravený rozvrh hodin, ve kterém
je více online výuky (hlavně v naukových předmětech). V rámci možností jsme vycházeli z doporučení MŠMT, které mimo jiné říká, že žáci by měli mít omezený počet online vyučovacích hodin s delší přestávkou mezi jednotlivými hodinami či bloky.
Předměty výchovného charakteru a volitelné předměty budou probíhat asynchronně, formou projektů. Nelze je úplně vynechat.
Zadávání úkolů a jejich odevzdávání bude primárně přes modul Domácí úkoly ve Škole Online. Vedení školy zajistilo větší diskovou kapacitu pro úložiště výukových zdrojů, což by
mělo zabezpečit relativně bezproblémový chod.
Co ale neumíme ovlivnit, jsou technické problémy pří vysílání spojené s kvalitou připojení k internetu. Je to individuální problém každé domácnosti, včetně učitelů, protože pracují z domova. Proto apelujeme na všechny účastníky distanční výuky, aby byli tolerantní a měli pochopení a trpělivost.
Děkujeme za spolupráci a věříme, že se brzy  uvidíme ve škole.

Rozvrh hodin od 30. 11. 2020 do 18. 12. 2020

Rovrh I. třída