Základní škola a mateřská škola, Všestary

Aktuality MŠ Všestary

Inzerát

Základní škola a mateřská škola, Všestary přijme na hlavní pracovní poměr do školní jídelny hlavního kuchaře/kuchařku. Jednosměnný provoz od 6.00 do 14.30 hodin, tarifní plat, nástup možný od 1. 10. 2019.

Bližší informace na 727 910 559 nebo arsakuni@svsestary.cz

Školní rok 2018/2019

Vážení,

dovolte mi jménem celého kolektivu školy poděkovat všem žákům, jejich rodičům a partnerům školy za spolupráci, náměty a připomínky v uplynulém školním roce, které  pomohly a posunuly nás dále.

Naše velké poděkování za realizace nákladných projektů patří zřizovateli školy, kterým je obec Všestary.

Všichni pedagogové i správní zaměstnanci si zaslouží také velké poděkování za jejich obětavou práci, která byla vzhledem k dokončování stavby velice náročná.

Přejí Vám a nám všem krásné a bezstarostné prázdniny. Těším se na další spolupráci v novém školním roce 2019/2020.

Ing. Zarine Aršakuni, ředitelka školy

Prázdninový provoz