Krajské finále florbalu – kategorie III

Kombinačně vyspělá hra našich žáků kategorie III přinesla v krajském kole výborný výsledek. Tým získal stříbrnou medaili.

Chlapci ze Všestar pokračovali ve svém medailovém tažení. Po úspěchu v semifinále a finále postoupili až do krajského kola, kde reprezentovali město Hradec Králové i naši školu.

V úvodních třech zápasech s Náchodem, Cerekvicí a Rychnovem nad Kněžnou dokázali zvítězit, a to i přesto, že zápasy nebyly jednoduché. Popularita florbalu stále roste a týmy jsou čím dál vyrovnanější po technické i herní stránce. Naši sportovci předvedli kombinační hru, bojovnost a silného týmového ducha.

V utkání s Novou Pakou byl začátek pro naše hráče náročnější, přesto dokázali výsledek stáhnout na těsných 3:4. Z krajského finále si tak odvážejí krásné druhé místo a stříbrnou medaili.

Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženému úspěchu.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna