Den dětí ve Všestarech

Ve středu, dne 1. 6. jsme s parlamenťáky a deváťáky organizovali nebývale vydařené dopoledne plné dětského smíchu, rozzářených očiček a radosti. Společně jsme si užili fantastický DEN v areálu MŠ Všestary, který se nesl v námořnickém duchu, stejně jako zápis do I. třídy, kam se už naši Motýlci moc a moc těší. Však také všichni přišli vzorně oblečeni jako praví námořníci. Organizátoři s nimi prošli jednotlivá stanoviště zcela bez zádrhelů, všechno šlo jako po másle.  Dvanáct zastávek – dvanáct získaných razítek a odměna byla na spadnutí. Však si ji také za svůj prokázaný um a šikovnost zaslouží.

Rádi bychom poděkovali vedení školy za finanční příspěvek na lízátka a čokoládové medaile, děti si ale odnesly mnohem víc. Věříme, že se jim naše oslava líbila a že jednou budou rádi vzpomínat. Paní učitelky i asistentky z mateřské školky byly fantastické, strašně moc nám pomohly a my si toho velmi vážíme, stejně jako všech človíčků, kteří se na place pohybovali. SKVĚLÁ PRÁCE!

Za organizátory M. Strnad a T. Sůva

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna