Dýňové slavnosti – 14. ročník

Úterý 18. 10. 2022 od 18 hodin v prostranství budovy 2. stupně ZŠ

Program: výstava a vyhodnocení vydlabaných dýní

Dýně je možno donášet na výstavku už od 15 hodin v pondělí 17. 10. 2022 na místa označená cedulkami s čísly. O číslo se přihlaste u p. uč. Tiché – 2.stupeň ZŠ nebo u paní vychovatelky Špráchalové ve školní družině ŠD – 1.stupeň.

Dýně může dlabat, vyřezávat, tvořit celá rodina. Jen nezapomeňte na místo, kde bude svíčka, aby se výtvor mohl rozzářit v plné kráse. Fantazii se meze nekladou.

Tvůrci těch nejzajímavějších dýní budou odměněni, pro všechny zúčastněné bude připravena odměna. Po skončení akce si můžete své dýně vzít domů a ozdobit si s nimi vlastní dům nebo je ponechat na výstavce u ZŠ.

Přijďte s námi rozsvítit podzimní podvečer. Těšíme se na Vás. 

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna