Dýňové slavnosti

15. ročník

Přehlídka vyřezaných, ozdobených a rozsvícených dýní  se  bude konat  v úterý 17. 10. 2023  od 18 hodin u budovy  2. stupně  ZŠ Všestary.

Zveme všechny rodiče, děti, přátele školy na tradiční výstavku dýní.  Všichni, kteří se chtějí aktivně zapojit a vystavit svou dýni, si musí vyzvednout pořadové číslo – nejpozději do  pondělí 16. 10. 2023. Číslo i bližší informace získáte na 1. stupni ve školní družině nebo u paní učitelky Tiché na 2. stupni ZŠ.

Připraveno bude drobné občerstvení, teplý čaj. Všichni, kteří přinesou svůj výrobek na slavnost, dostanou malý upomínkový dárek. Při tvoření mohou pomáhat rodiče, kamarádi. Těšíme se, že účast dýní i jejich obdivovatelů bude opět vysoká. Vyřezané dýně je možné přivážet od pondělí 16. října na označená místa za školou a před bazénem. Nezapomeňte s sebou svíčku, ať vaše dýně může zazářit v plné kráse!

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna