Florbal ČEPS Cup – okresní kolo chlapci 1. stupeň – Předměřice nad Labem 

30. 11. 2023 jsme vyrazili ukázat, jak se hraje florbal ve Všestarech a hlavně navázat na velké úspěchy ve starších kategoriích. Dopravní spoje nám krásně navazovaly, a tak jsme přijeli přes Hradec Králové do krásné sportovní haly u Základní školy v Předměřicích nad Labem. Družstvo bylo ve složení Vojtěch Košťál (brankář), Matěj Částka, Tomáš Cibulka, Matyáš Dresler (kapitán), Adam Hora, Filip Kepert, Tomáš Volejník, Viktor Volf a náš benjamínek Ondřej Šafránek a kluci hráli velmi dobře. Vyhráli jsme všechny zápasy, až na jeden bohužel postupový, kdy jsme padli na nájezdy se ZŠ SNP, Hradec Králové 2:3. Porazili jsme ZŠ Sion 5:0, domácí ZŠ a MŠ Předměřice 2:1 a ZŠ a MŠ Svobodné Dvory také 5:0. Skupinu jsme vyhráli, ale i tak je to kruté, že jsme skončili na 5.-7.místě. Naši nejlepší střelci byli Dresler – 7 gólů, Cibulka 4 góly, Částka, Kepert a Volf dali po 1 gólu. Všem děkuji za předvedenou hru a hlavně, že jsme si to všichni užili ve zdraví a těšíme se na další získané zkušenosti.             

Vedoucí: M. Strnad 

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna