Noc s Andersenem 2023

Tradiční Noc s Andersenem se konala opět na mnoha místech naší země, v mnoha státech světa. V naší knihovně 31. 3. – 1. 4.  letos nocovalo 19 žáků ze 3. a 4. třídy. Taktak jsem se všichni vešli se svými karimatkami a spacáky do knihovny.  Ale moc jsme toho nenaspali. Čtení pohádek, hry, povídání o H. CH. Andersenovi, soutěže, noční stezka spojená s hledáním autora Ferdy Mravence, zábavné tvoření nám zabralo tolik času, že do spacáků jsme se dostali až kolem jedné hodiny po půlnoci. Někteří si ještě četli, jiní povídali. Ráno už byl čas jen na snídani a předání pamětních listů. Každý obdržel také speciální pohlednici k odeslání a jeden výtisk časopisu Raketa. Rodiče si děti vyzvedli děti unavené, ale jistě spokojené, plné zážitků. Poděkování patří M. Antošové, N. Vodičkové a K. Coufalové z 9. A za pomoc při organizaci celé akce. Děkujeme také OÚ Všestary za poskytnutí financí na podporu této akce.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna