Noc s Andersenem 2024

Tradiční Noc s Andersenem začala na naší škole v knihovně v pátek 22. března.  Žáci ze 3. a 4. tříd si příběhem o Birlibánovi připomněli 100. výročí narození našeho významného spisovatele Eduarda Petišky. Putovali jsme s Birlibánem, jeho zajíčkem Janečkem do Maňáskova, hráli jsme hry, soutěžili, četli, vyráběli záložky, nechyběla ani cesta po stopách hodných bludiček, které nás zavedly do nočního parku. Před uložením do spacáků jsme si přečetli Andersenovu pohádku Princezna na hrášku. Ráno zbyl čas na dobrou snídani, balení věcí, půjčení knih, schovávanou, fotbálek… a pak už hurá domů.                                                  

Děkujeme Obecnímu úřadu Všestary za finanční podporu a děvčatům z 9. tříd za pomoc při organizaci celé akce.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna