Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Šest nejlepších řešitelů školního kola se zúčastnilo okresního kola Zeměpisné olympiády (ZeO) 2021-2022.

V okresním kole ZeO se zástupcům naší školy nejlépe vedlo v kategorii B – 7. třída.

V ostré konkurenci 34 žáků z gymnázia, hradeckých i mimohradeckých základních škol obsadila Terezie Štefanková 6.-7. místo se ziskem 76,75 bodů a Kateřina Jedličková 8. místo za 74,25 bodů. O kvalitě jejich výkonu svědčí fakt, že v jiných okresech Královéhradeckého kraje by tento bodový zisk stačil na umístění mezi nejlepšími třemi a tím i na postup do krajského kola ZeO. Konkurence v hradeckém okrese byla však veliká. Nevadí. V dalším ročníku soutěže už budeme mít cenné zkušenosti s podstatně náročnější úrovní Zeměpisu.

Všem šesti reprezentujícím ZŠ Všestary patří velké díky.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna