Pracovní výchova, 6. ročník

Žáci šestých tříd překvapili a ukázali, že kulinářské umění mají v „malíčku“! Každý kousek pečlivě připravovali. Rybí či avokádová pomazánka stály za to. Prokázali, že vaření je pro ně nejen povinností v rámci pracovní výchovy, ale nebojme se říct, opravdovou vášní. Někteří se pustili do přípravy pokrmů s již předpřipravenými ingrediencemi jako např. palačinky. Ty chuťově doladili domácí marmeládou. Byly skvělé! Ovšem ti nejstatečnější se vrhli do pečení a výsledek posuďte sami.

Tato akce nebyla pouze o vaření, ale také o vytváření vzájemného porozumění a týmové spolupráci. Je skvělé vidět, jak naši žáci spojují své síly, sdílí nápady a posilují se navzájem. Tato kulinářská show nám ukázala, že vaření není jen dovedností, ale může být i uměním.

Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další spolupráci.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna