Třetí den na „Škole v přírodě“

Třetí den na „Škole v přírodě“ proběhl ve znamení pirátů. Děti bojovaly o svou loď, kterou napadli piráti. Vyhráli ti lepší! Odpolední hra byla úžasná, zaujala všechny děti, které se naučily, sčítat, odčítat, násobit i dělit. Zkrátka vše pro to, aby děti 1.stupně byly finančně gramotné. A to se skutečně podařilo – děti nakupovaly i prodávaly a většina z  nich měla spousty práce na tom, aby se naučily obchodovat tak, aby nebyly ve ztrátě, ale v plusových hodnotách. Večer proběhl táborák, děti si opekly buřtíky, zpívaly a bavily u svých  ohňů. Den byl slunečný a sluníčko ukázalo, že chce svým svěřencům ukázat, že dokáže líce svých dětiček rozjasnit. Nepršelo, bylo krásné teplé počasí, tak ať nám vydrží! Držte nám palce!

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna