Vědomostní soutěž POKOS

O projektu POKOS jsem se dozvěděl od svého pana třídního učitele Mgr. Tomáše Kozderky, který nás informoval o tomto projektu a přímo o soutěži k 80. výročí operace Anthropoid. A od té doby se zapojuji do každoměsíčních vědomostních soutěží na stránkách POKOS. Tyto  soutěže jsou o tom, že na začátku každého měsíce jsou zveřejněny 3 otázky týkající se např. armády, krizových situací nebo první pomoci. A úkolem soutěžících je napsat do konce daného měsíce na e-mail pokos@army.cz své jméno a příjmení, věk, adresu školy kterou navštěvují a samozřejmě správné odpovědi na otázky. Poté jsou na konci měsíce vylosováni tři soutěžící, kteří správně odpověděli na otázky a kterým je poté zaslán balík s odměnami.

Vojtěch Klapal, IX.B

Díky znalostem historie a vytrvalosti našeho žáka Vojty Klapala mu byli zaslány hodnotné ceny z projektu POKOS.

Gratulujeme

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna