Velikonoční barevný týden

V týdnu před Velikonocemi jsme si připomněli, že Velikonoce jsou jarní svátky. Jaro nás po dlouhé šedivé zimě konečně potěší svěžími pestrými barvami. Proto v pondělí přišly děti oblečené do červené a zelené, v úterý zářila ve škole žlutá a modrá barva a ve středu byl den nejpestřejší, neboť se sešly všechny možné barevné kombinace a vzory.

Středa zároveň přinesla dětem na 1. stupni hru Hon na velikonoční vajíčka. Každou třídu rozdělil její kapitán a třídní učitelka na týmy a ty musely řešit zapeklité hádanky. Vyhráli ti, kteří řešili správně a nejrychleji. Ale odměněni byli všichni, a to samotnou hrou. Starší kamarádi z 2. stupně pomohli těm mladším úkoly rozlousknout, a tak byly bedlivě hlídané velikonoční poklady nakonec úspěšně objeveny a snědeny.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna