Zápis do 1. ročníku ZŠ – průběh

V pátek 5.4.2024 se na naší škole konal zápis do 1.třídy. Při vstupu do školy přivítali budoucí prvňáčky a jejich rodiče žáci čtvrtých tříd v kostýmech pohádkových postaviček. Při čekání na rodiče si děti mohly vybrat obrázek s pohádkovou postavičkou a vybarvit ho, případně se vyfotit ve foto koutku s pejskem a kočičkou. Poté se v doprovodu rodičů a pohádkových postaviček budoucí prvňáčci přesunuli do prvního patra, kde na ně čekaly paní učitelky. Ve třídě už poté probíhal opravdový zápis. Jednotlivé úkoly ověřily, zda dítko zvládne práci ve škole. Nakonec si děti mohly vyzkoušet také úkoly na interaktivní tabuli a za odvedenou práci si vybrat jako odměnu  výrobky, které vytvořili žáci z celého prvního stupně.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna