Dýňové slavnosti – 14. ročník

Úterní podvečer začal deštěm, ale pro účastníky Dýňových slavností jako by nepršelo. 18. října jsme se sešli již po čtrnácté na akci, která je setkáním  žáků, rodičů, učitelů a přátel školy.  Kolem 120 dýní se rozzářilo v nejrůznějších podobách v okolí budovy 2. stupně základní školy. Kromě tradičních obličejů nás letos překvapily postavy z filmů, dýně, které představovali žáky 5. A i s paní učitelkou, včela, prsten z Pána prstenů, třípatrový dort, čajová konvice, jeskyně, miminka… Opět se ukázalo, že fantazie tvůrců pracovala na plné obrátky. Během slavnosti si všichni účastníci mohli ochutnat dobroty, které napekly paní kuchařky ze školní jídelny, ale také maminky a paní učitelky. Děkujeme. Po slavnostním vyhodnocení nemusel být smutný nikdo, na každého čekala odměna a všichni se spokojeně rozcházeli domů. Panu Jánešovi děkujeme za tradiční kvalitní ozvučení po celou dobu akce a paní Kobrové za  fotografie.  Za rok se těšíme opět na viděnou na 15. ročníku.

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna