Dýňové slavnosti 2023

Dýňové slavnosti ve všestarské škole mají za sebou již 15. ročník. V galerii pod širým nebem se představila krásná díla našich žáků a jejich rodičů či přátel. Opět jsme mohli obdivovat fantazii tvůrců, která se promítla do podoby strašidelných obličejů, zvířat, domečků, hrobečků, postav nebo věcí z filmů, knih či počítačových her. Návštěvníci se mohli pokochat uměleckými díly a také se občerstvit pochoutkami, které připravily paní kuchařky ze školní jídelny, ale také učitelé a rodiče.  Děkujeme. Děkujeme také panu Jánešovi za skvělé ozvučení celé akce, příjemnou hudbu a paní Kobrové za fotodokumentaci. Těšíme se, že se i v příštím roce  setkáme s tak velkým zájmem tvůrců i jejich obdivovatelů.