IX. A na vrcholu Sněžky, školní výlet 24. června 2021

Naši letošní deváťáci se vydali na poslední výlet, kterým byl výšlap na Sněžku. Po pár metrech se jim začalo zdát, že to asi nebyl až tak dobrý nápad, jak se jim ze začátku připadalo. To se však změnilo hned, co si vzpomněli, že pojedou také lanovkou. Nejeli celou cestu, jen na Růžovou horu. Když vyšli na Sněžku, a tak zdolali nejvyšší horu České republiky, nešla přehlédnout jejich radost, že to společně, jako jedna parta, dokázali. Po návratu do Všestar se všichni shodli, že na tento výlet budou vždy rádi vzpomínat.

Na Sněžce jsem byla poprvé, tedy jsem nevěděla, co mě čeká. Byla to pro všechny výzva, výhled ze Sněžky stál za to. Výlet jsem si moc užila. 

Byl to jeden z mála výletů, který jsme letos stihli.  Vyšlo nám krásné počasí, i když radar den před výletem ukazoval, že bude pršet, nakonec nespadla ani kapka. Po úspěšném zdolání vrcholu jsme se mohli kochat nádherným výhledem.

Poprvé jsem vkročil na území Sněžky. Byla to tuze krásná zkušenost. Spáchal jsem mnoho pohybu, okusil nádheru krajin českých, měl tu čest svést se lanovkou a poznat místní faunu.

Zapsali žáci IX. A

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna