Recitační soutěž – 8. březen 2022

Po roční přestávce se na naší škole opět uskutečnila recitační soutěž. Letos se školního kola zúčastnil rekordní počet recitátorů. Celkem 40 dětí předvedlo pěkné výkony. Slyšeli jsme básně od Jiřího Žáčka, Pavla Šruta, Jaroslava Seiferta, Emanuela Frynty a dalších básníků. Pro porotu nebylo snadné určit ty nejlepší. Všichni si za svůj výkon odnesli pěknou odměnu.

Výsledky

1. – 3. třída

1. Šefčík Maxmilián, 2. Cibulka Tomáš, 3. Kulhánková Karolína, Dreslerová Denisa

4.- 5. třída

1. Štefanková Julie, 2. Pulcová Amélie, 3. Řežábková Markéta

6. – 9. třída

1. Dobešová Gabriela, Došelová Anna, Klinger Richard

2. Šípová Alžběta, Žabokrtská Nela, Šmejcová Anna

3. Zirmová Nikola, Dobešová Michaela, Panáčková Johanka

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna