Sportovní výzva je u konce, děti na sobě zapracovaly

Ve všech třídách druhého stupně naší školy skončila měsíční klikovací „challenge“. Každodenní posilování se pozitivně projevilo na silových schopnostech dětí. Chlapci „náhle“ nemají problém udělat dvacet kliků. Děvčata, která původně začínala cvičení s lehčí „ženskou“ variantou, postupně přešla na plnohodnotné kliky. Výborně! Chlapci z vyšších ročníků, kteří výzvu dokončili, odcvičili za 31 dní 3100 kliků. A to už je slušná porce. Teď jen pravidelně pokračovat.

Gratulace tedy patří těm, kteří výzvu zvládli. A nebylo jich málo. Navzdory karanténám a Covidu se dílo podařilo. Ve všech třídách máme borce nebo borky, kteří nebo které to „dali“. No a ti, kteří z jakéhokoliv důvodu úspěšní nebyli, budou mít další šanci ke konci školního roku.

Sportu zdar!

Škola online Kontakt Školní pošta Jídelna Knihovna